Nomaro de la Anoj de I. A. E. F. (Fervoja Esperantisto, Junio 1911)
NOMARO
de la Anoj de I. A. E. F.
(Sekvo.)
Nº | AŬSTRUJO-HUNGARIO |
126 | S-ro Karel Bludovsky, fervojadjunkto, Prokopwa 11, Plzen. |
42 | S-ro Jozefo Blazek, fervoajdajunkto, Olomouc, 4 (Moravio). |
29 | S-ro Jindrich Brix, staciestro, Ĉerveny-Kostelec (Bohemujo). |
140 | S-ro Karel Dvoraĉek, inĝeniero, superkomisario de l’ Ŝtataj fervojoj, Jindrichür-Hradec (Bohemujo).
|
73 | S-ro Jozefo Fauta, fervoja inĝeniero, Hybernská uliice, Praha II. |
74 | S-ro Richard Felser, fervojisto, Wüchern-Mahrenberg (Stirio). |
182 | S-ro Aleksandro Főcze, fervojisto, Nagysurány (Nyitra) Hungarujo. |
85 | S-ro Rudolf Fritsche, fervojisto, stacidomo A. F. E., Böhm.-Leipa (Bohemujo). |
72 | S-ro Ferdinand Glaser, fervojadjunkto, stacidomo A. F. E., Böhm-Leipa (Bohemujo). |
76 | S-ro Alois Heyna, ĉefkonduktoro, Hradecká ul. Novy-Bydzov (Bohemujo). |
2 | S-ro Jozefo Hofmann, fervoja ĉefrevidanto, Husova, 42, Plzen. |
199 | S-ro Adolf Kaspárek, fervojadjunkto, Praha, Vinohrady, Kolarova, stre. Nº 8. |
148 | F-ino Marie Klein, fervoja oficistino, Taborstrasse 68, I Stock, Wien XX-2. |
185 | S-ro Kubásek, ĉefa konduktoro, Koterovská strasse, Plzen. |
71 | S-ro Anton Kusbloch, fervojisto, Reichenberg (Bohemujo). |
110 | S-ro Johano Liebl, fervojisto, stacidomo A. F. E., Böhm.-Leipa (Bohemujo). |
70 | S-ro Jozefo Loster, fervojisto, stacidomo A. F. E., Böhm.-Leipa (Bohemujo). |
19 | S-ro Engelbert Mitiska, fervoja inspektoro, 1 Rossetzer Bahnof Malven, Brünn (Moravio). |
86 | S-ro Heinrich Rösler, fervoja magazenestro, Schwora Nº 92, apud Leipa (Bohemujo). |
69 | S-ro Rosmany, fervojisto, stacidomo A. F. E., Böhm-Leipa (Bohemujo). |
28 | S-ro Ignaz Ruziĉka, fervojadjunkto, stacio Pardubice (Bohemujo). |
3 | S-ro Rodolf Sackmauer, fervojadjunkto, Skretova ulice, 48, Plzen. |
56 | S-ro Schœnherr, Max, fervoja asistanto, Bodenbach, Obergrund (Bohemujo). |
18 | S-ro Jaromir Schwarz, fervoja komisario, Filialpoŝto, kontrolo de enspezoj, Sarajevo (Bosnio-Herzegovino). |
68 | S-ro Heinrich Seidlich, fervoja kasisto, stacidomo A. F. E., Böhm.-Leipa (Bohemujo). |
87 | S-ro Karl Sellman, stacidomo A. F. E., Böhm-Leipa (Bohemujo). |
16 | S-ro Jozefo Silhart, fervoja konduktoro, stacio Nymburk (Bohemujo). |
82 | S-ro Jaroslav Sitko, ĉefkomisario de la ŝtataj fervojoj, Merkur, Praha-Zizkov (Bohemujo). |
67 | S-ro Karl Stepan, fervojadjunktoj, stacidomo A. F. E. Böhm.-Leipa (Bohemujo). |
111 | S-ro Emil Sterlick, fervojisto, stacidomo A. F. E., Böhm.-Leipa (Bohemujo). |
195 | S-ro Jozefo Sziklay, Máv fervojisto-kasisto, Kassa, Pályaudvar (Hungarujo). |
89 | S-ro Zdenĉk Vaŝa, fervojadjunkto, direkcio odd. 8, Plzen. |
90 | S-ro Frantiŝek Zikan, fervojadjunkto, Ŝkrétova ul. 48 II, Plzen. |
BULGARUJO | |
124 | S-ro Zaĥarij Manolov, fervoja telegrafisto, stacio Harmanly-gare.
|
DANUJO | |
139 | S-ro F. N. Brokdorff, asistanto, Blaagaadsgade 24 II, Kopenhago-N. |
13 | S-ro Frans Buch, asistanto, stacio Hinnerup. |
12 | S-ro A. C. Ferndrup, asistanto, stacio Skjern. |
53 | S-ro Ejner Friis, asistanto, Danmarksgade 73, Aalborg. |
11 | S-ro G. Hinrichsen, asistanto, Hellerupvej, 30 I, Hellerup. |
184 | S-ro J. Martin Jensen, asistanto, stacio Frederikhavn. |
134 | S-ro L. P. Nielsen, telegrafkontrolisto, Blaagaardsgade 4 B II, Kopenhago-N. |
14 | S-ro W. Schack, supera asistanto, stacio Roskilde. |
FINLANDO | |
186 | S-ro Emanuel Anttonen, fervoja telegrafisto, stacio Matkaselkä. |
187 | S-ro E. Saukkonen, fervoja skribisto, stacio Enso. |
FRANCUJO | |
20 | S-ro Maurice Agis, fervoja desegnisto, 1, rue Doyenné, Le Mans (Sarthe). |
50 | S-ro L. Agisson, fervoja desegnisto, 10, rue Villebois-Mareuil, Villeneuve-St-Georges (S.-et-O.). |
10 | S-ro Gérard Aussenac, lokomotivejestro, stacio St-Dizier (Hte-Marne). |
120 | S-ro Émilien Bérard, 17e Régiment d’Artillerie, La Fère (Aisne). |
31 | S-ro Armand Berlande, fervojisto, 4, rue Cottreau, Vileneuve-St-Georges (S.-et-O.), P. L. M. |
1 | S-ro Georges Bontemps, staciestro, stacio Parennes (Sarthe). |
116 | S-ro Léon Bouchinet, 17e Régiment d’Artillerie, La Fère (Aisne). |
178 | S-ro Boulongne, 17e Régiment d’Artillerie, La Fère (Aisne). |
92 | S-ro Edmond Brancourt, fervojisto, 146c rue du Faubourg St-Denis, Paris. |
37 | S-ro Brun, subinspektoro, 5, rue Chalmel, Troyes (Aube). |
129 | S-ro Auguste Calais, fervojisto, stacio Voujeaucourt (Doubs). |
121 | S-ro Ludovic Carlier, 17e Régiment d’Artillerie, La Fère (Aisne). |
94 | S-ro George Chilot, fervojisto, 54, rue de Paris, Villeneuve-St-Georges (S.-et-O.). |
9 | S-ro André Colombat, fervojisto, stacio Aix-en-Olhe Villemaur. |
65 | S-ro Alphonse Cottin, fervoja desegnisto, 20, rue du Héron, Lisieux (Calvados). |
55 | S-ro Redé Couture, fervojisto, 19, rue Antigua, Orléans (Loiret). |
183 | S-ro Robert Déjardin Robert, fervojisto, 16, Bd de la Gare, Raismes (Nord). |
133 | S-ro Maurice Delaby, fervojisto, stacio Flesselles (Somme). |
196 | S-ro Henri Delacour, fervoja laboristo, 134, rue Émile-Zola, Sotteville-lès-Rouen (Seine-Inférieure). |
179 | S-ro Delcroix, fervojisto, stacio Somain (Nord). |
119 | S-ro Gaston Demarcy, 17e Régiment d’Artillerie, La Fère (Aisne). |
(Daŭrigota.)