Nomaro de la Anoj de I. A. E. F. (Fervoja Esperantisto, Oktobro 1911)
NOMARO
de la Anoj de I. A. E. F.
(Sekvo.)
Nº | FRANCUJO (Daŭrigo.)
|
208 | S-ro Degouy, Nours (Somme). |
189 | S-ro Raoul Dochez, fervojisto, rue Léon-Gambetta, Somain (Nord). |
33 | S-ro Charles Dureau, ĉefa maŝinisto, 1, rue du Charolais, Paris. |
212 | S-ro Louis Fouquet, fervoja desegnisto, 6, rue Gambetta, Villeneuve-St-Georges (S.-et-O.). |
26 | S-ro Émile Gaudner, fervojisto, rue Lamartine, St-Dizier (Hte-Marne). |
46 | S-ro E. Grenier, fervoja inspektoro ĉe la Orienta K-io, 62, rue de Maubeuge, Paris. |
188 | S-ro Henri Grillet, substaciestro, 30, avenue Victor-Hugo, Ay (Marne). |
165 | S-ro Émile Hegelbach, fervoja hejtisto, 20, rue St-Jean, Chaumont (Hte-Marne).
|
35 | S-ro Albert Huguet, fervoja segisto, 25, rue Bourrée-Rouge, Orléans (Loiret). |
38 | S-ro Jobert, fervoja desegnisto, 8, rue Voltaire, Troyes (Aube). |
54 | S-ro Gabriel Lamy, inspektora adjunkto, 23, rue de la République, Somain (Nord). |
25 | S-ro Ernest Lemonnier, fervojisto, 22, rue du Collège, St-Dizier (Hte-Marne). |
75 | S-ro Lepeltier, fervoja kalkulisto, 12, rue Montoise, Le Mans (Sarthe). |
166 | S-ro Emmanuel Leprince, fervoja telegrafisto, 10, rue Beauregard, Troyes (Aube). |
164 | S-ro Antoine Lhermet, stacia subestro, stacio Lyon-St-Paul (Rhône). |
123 | S-ro Auguste Linard, 17e Régiment d’Artillerie, La Fère (Aisne). |
49 | S-ro Henri Lorin, fervojisto, stacio St-Varent (Deux-Sèvres). |
24 | S-ro Raoul Meunier, fervoja kalkulisto, 7, rue du Trèfle, Montmorency (S.-et-O.). |
27 | S-ro René Moraux, fervoja klakulisto, rue Michelet, St-Dizier (Hte-Marne). |
113 | S-ro Mouret, fervoja faktoro, Bufedo de la stacio, Arles-sur-Rhônes. |
52 | S-ro Joseph Nicole, fervoja laboristo, 9, rue Louise-Michel, Choisy-le-Roi (Seine). |
17 | S-ro Pilin, fervojisto, 55, avenue Ledru-Rollin, Le Perreux (Seine). |
125 | S-ro Paul Piteux, 17e Régiment d’Artillerie, La Fère (Aisne). |
114 | S-ro H. Poinçot, fervoja inĝeniero, St-Pourçain-sur-Sioule (Allier). |
155 | S-ro Eugène Rémond, fervojisto, 10, rue de Cullion, Corbeil (S.-et-O.). |
48 | S-ro Louis Rigoir, fervojisto, 26, rue du Progrès, Marseille (Bouches-du-Rhône). |
47 | S-ro J.-B. Robin, fervoja laboristo, 6, rue de Paris, Sotteville-lès-Rouen (Seine-Inf.). |
32 | S-ro Marie Roche, fervojisto, 13, rue des Rosiers, Alfortville (Seine). |
132 | S-ro Rodinger, fervojisto, stacio Doullens (Somme). |
40 | S-ro L. Rousselot, fervoja desegnisto, 13, rue Neuve de la République, Ste-Savine (Aube). |
51 | S-ro R. Spinner, 2, avenue de la Boule-d’Or, Romilly-sur-Seine (Aube). |
41 | S-ro Paul Suinot, substaciestro, stacio Canaples (Somme). |
193 | S-ro Ernest Tabouret, 69e Régiment d’Infanterie, Toul (M.-et-Moselle). |
36 | S-ro Arthur Tabouret, sub-inĝeniero, 15, Villa Courtalon, Troyes (Aube). |
167 | S-ro Léon Tavernier, fervojisto, stacio Abbeville (Somme). |
122 | S-ro Léon Viennois, staciestro, Granville (Manche). |
(Daŭrigota.)
AVIZO. — De nun, la adreso de S-ro Bontemps staciestro, estas : 47, Villa de la Reine Henriette, en Colombes (Seine), Francujo, anstataŭ stacio Parennes (Sarthe).